Üretim
Ana Sayfa OPTI MAJOR IDEA SUB MATRUŞKA Araç Asansörü
katopark factory

KISA KISA:

Kurulu fabrikası ile 30 yılı aşkın süredir kaldırma ekipmanları üreten araç servis liftlerinde ihtisaslaşmış, uzman kadrosu ile toplam kalite anlayışını benimsemiş bir kuruluştur. Artan trafik sorunu ve Otopark ihtiyacının artması ile bu konuya çözüm üretmek amacıyla, 2oo2 yılından itibaren "KATOPARK" markası ile otopark liftleri konusunda da faaliyet göstermeye başlayan fabrikamız dünyanın 4 ayrı kıtasına ihracat yapan saygın bir marka haline gelmiştir. .

KATOPARK, üretimine adapte ettiği yeni teknolojiler ile elde ettiği ününü hem üretim hem satış sonrası safhada kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürerek, bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Tüm Katopark modellerimiz : EN 14010 / EN292-1 / EN 292-2 / EN 294 / EN 349 / EN 418 & 98/37/EC Makina direktifine, fabrikamız ise EN ISO - 9001:2000 (araç liftleri) ile sertifikalandırılmıştır. Tam otomatik araç asansörlerimiz ise ELOT EN ISO 9001:2000 & Asansör Direktifi 95/16/EC ANNEX XIII standartlarına göre imal edilmektedir.

KURUMSAL VİZYON :

Katopark ve otopark liftleri üreticisi olarak dünya çapında Ana Sanayi ve Yenileme Pazarı için tercih edilen marka olmayı sürdürmek.

MİSYONUMUZ:

 • Kalitede Öncülük: Kullandığı teknoloji ile üst seviyede ürün kalitesi, güvenilirlik, işletmede verimlilik ve etkinlik sağlamak.
 • Müşteri ihtiyaçlarına duyarlılık: Kalitede süreklilik, zamanında teslimat ve müşteri taleplerine karşı esneklikle sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • Global Rekabetçilik: Rekabetçi fiyatlarla dünya otopark sistemleri sektöründeki başlıca üreticilerden biri olmak için; teknoloji kullanımı ile kalite ve verimliliği sürekli arttırmak, tedarikçi sorumluluğunun bilincinde olmak, çalışanların katılımını sağlamak ve yetkilendirmek, metal özellikleri ile ilgili teknik talepleri karşılayacak yeterliliği kazanmak ve üretim maliyetlerini iyileştirmek.
 • Çevreye Karşı Sorumluluk: Etkin bir şekilde üretim süreçlerini geliştirerek, enerji kullanımını ve emisyonu azaltmak, temiz ve daha iyi çalışma şartları sağlayarak çevre ihtiyaçlarını karşılamak.

 • PUZZLE
  RİNGOpark
  OTOMATİK
  Katopark Otopark Sistemleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  Galataderesi Cd. 25/6 Şişli, 34394 Istanbul TURKEY
  Tel: +90(212)807 0142 Fax: +90 (850) 455 1357 info@katopark.com